Dětský den

Proč bylo v pátek 31. 5. 2019 v Brankovicích tak rušno? Žáci 9. třídy pro své kamarády z druhého stupně přichystali program na oslavu Dětského dne. Třídní učitelé, v zastoupení své třídy, si ráno vylosovali před školou barevnou trasu, podle které měly jejich třídy postupně plnit úkoly na 10 soutěžních stanovištích. Najít každé stanoviště byl trošku oříšek, protože zjistit, kde se stanoviště v Brankovicích nachází, byl rébus, který bylo nutné vyluštit a ne všem se to vždy podařilo. Nachodili jsme kilometry. Od rybníka, k Agrole, k lesíku,……… Pobavili se, zasoutěžili, no bylo to fajn. Celou akci jsme zakončili předáním diplomů a odměn na fotbalovém hřišti. Akci podpořily firmy Ems-patvag a Ovocentrum V+V, které nám darovaly nejen sladké odměny. Děkujeme. Na prvním místě v celkovém hodnocení se umístila třída 8. A, druhé místo patří třídě 7. A, třetí skončili 7. B, bramborová medajle patří třídě 8. B a páté místo obsadila 6. třída. Všichni se ale snažili a užili si den bez učení, který strávili s kamarády.
Děkuji tímto deváťákům, kteří se postarali o pěkný program.

Mgr. Ivona Spurná