Krabice od bot

Na přelomu listopadu a prosince jsme se s dětmi zapojili do projektu Krabice od bot. Projekt spočíval v tom, že děti měly možnost obdarovat děti z dětských domovů, kojeneckých ústavů…dárečky (hračkami, stavebnicemi, kreslícími potřebami…), které našly doma nebo zakoupily. Ty vložily do krabic od bot, které vánočně zabalily a přinesly do školy.
Akce byla velmi úspěšná. Nasbíralo se 69 dárků, které byly odvezeny 6.12.2018 do Brna( Diakonie Brno), která se postará o předání potřebným.
Touto cestou bych ráda poděkovala všem zúčastněným z 1.třídy,2.A, 3.A, 5. a 9.třídy. Všichni tímto ukázali, že i před Vánoci, kdy se píší dopisy Ježíškovi a peče se cukroví, jsou i nejmenší schopni dělat radost potřebnějším a nemyslet jen na sebe.

M.Sutorová, 3.A