Den otevřených dveří 18. 11. 2018

Sto let od vzniku samostatného československého státu připomněli žáci a zaměstnanci školy rodičům a veřejnosti dnem otevřených dveří v neděli 18. listopadu. Pro návštěvníky připravili výstavky dokumentující uplynulé století v různých oblastech, například průmysl, školství, sport, obchod, film. Velký zájem byl tradičně o vystoupení žáků: módní přehlídku Styl a Elegance, pěvecký sbor a představení Šťastný konec složené z ukázek z klasických českých filmů, zvláště pohádek. Den otevřených dveří je tradičně příležitostí k příjemným neplánovaným setkáním, k nimž někteří návštěvníci opět využili kavárnu, tentokrát s dezerty podle receptů z první republiky. Zájemci také využili možnosti prohlédnout si rekonstruované prostory mateřské školy.