Drakiáda, společná akce prvňáků a deváťáků

Pouštění draků s prvňačkami se mi moc líbilo. Všechny děti se těšily, až sestaví své draky a dostanou je do vzduchu. Cestou ze školy na pole jsme si s dětmi povídali. Když jsme byli na místě, děti rozdělaly své draky a následně s naší pomocí složily. Všechny děti si pouštění draků užily a my deváťáci také. Těšíme se na další společné akce.
Baráková Adéla, 9. třída

Pouštění draků s prvňáčky se mi moc líbilo. Bylo to příjemné, děti byly aktivní, milé a moc se jim to líbilo. Každý do dvojice dostal jednoho prvňáčka a měl ho hlídat a pomáhat mu se sestavením a pouštěním draka. Já byla s Helčou a s malou Nelinkou, vesele běhala a chytala draka. Akce byla hezká a mohla by se nějaká taková opakovat.
Kociolková Zuzana, 9. třída

Drakiáda s prvňáčky se mi líbila. Byl jsem ve dvojici ještě s mým spolužákem Michalem. Měli jsme a starost Ráďu z první třídy, který nebyl problémový, a tak nám to velmi ulehčil. Ráďa nejdřív draka nechtěl pouštět, ale zalíbilo se mu to po první minutě. Neměli jsme se stavěním draka, ani s pouštěním žádné problémy, a tak všechno proběhlo hladce. Drakiáda s prvňáky je skvělá věc a měla by se zachovat.
Bárta David, 9. třída

Akce byla podle mě dobrá až na to, že prvňák, kterého jsme s Tomem hlídali měl neustále hlínu v ruce a neposlouchal.
Machálek Lukáš, 9. třída

Akce byla velice pěkná, všichni si poskládali draky a obloha se proměnila v oblohu plnou draků. Draci létali někteří méně a některé více.
Hoždora Matěj, 9. třída

Pouštění draků s prvňáky se mi moc líbilo. Děti byly hodné a šikovné a také je to bavilo. Ve většině případů byl největší oříšek složit draka. Děti na konci Drakiády dostaly diplom. Akce se povedla a vítr byl dobrý.
Pěnicová Lucie, 9. třída