menu

úvodní stránka
kontakty
ŠVP
dokumenty
formuláře
GDPR
ze života školy
pro rodiče
školní poradenské pracoviště
inspekční zprávy
školní časopisy
z historie školy
naši partneři
registr oznámení
autor stránek

projekt Šablony - Škola pro všechny

projekt
Škola pro všechny

Evropský sociální fond
 

ze života školy


Plavecká soutěž Vánoční kapřík

Před vánočními svátky ve středu 13. prosince proběhla ve školním bazénu plavecká soutěž s názvem Vánoční kapřík. Soutěže se zúčastnili žáci 1. stupně v několika věkových kategoriích a v různých disciplínách. Akci připravil kolektiv pedagogů z 1. stupně ve spolupráci s panem učitelem Lukášem Kratochvílem. 
Prvňáčci předvedli běh vodou a splývání s deskou. Přesvědčili nás o tom, že se v 1. pololetí mnoho naučili. 2. a 3. třídy soutěžily v pokročilejších disciplínách: splývání s deskou, kraul a prsa. Ve 4. a 5. třídě jsou již ostřílení plavci, což prokázali v disciplínách prsa a kraul. Mezi nejúspěšnějšími plavci jsou: Teresie Drbalová, Michal Novák, Adéla Štefková, Marek Majerčák, Barunka Mrázková, Nikolas Pantůček, Tereza Vernerová, Petr Procházka, Adam Bárta, Amélie Vaculíková, Martin Přibilík, Adam Galek a Kristina Pantůčková. Vítězové všech kategorií se zúčastnili hlavního závodu, ve kterém vyhrála zdatná plavkyně Monika Otáhalová z 5. třídy. Vítězové stanuli na stupíncích a převzali jako výhru nádherné perníkové kapry, které upekla paní Marie Křížková z Dobročkovic, za což jí patří veliké poděkování.
Diváci z řad spolužáků mocně fandili, a dokreslovali tak příjemnou atmosféru. Výhercům cen zářily oči, v ručkách převraceli líbivé perníkové kapry. Ale byly i slzičky z nezdaru, které hojila dobrým slovem paní učitelka třídní. 

KK